Avalehele
   
 
 
 
 
 

Meie missioon

Arendame inimeste terviseteadlikkust läbi massaaži-, võimlemis-ja mänguteraapia ning praktiliste lühikoolituste töökohtadel ja sündmustel. Ennetades üheskoos tervena!

Meie visioon

Terviseedenduse ja -ennetusteadmised jõuavad  paljude Eesti inimeseni, Treksi Teraapiad koostöös parimate spetsialistidega usub, et seeläbi oskab inimene oma vaimsuse templit – organismi terve(ma)na hoida

Treksi Teraapiad OÜ sünnipäev on 2008 a. märtsis. Sellest ajast sai alguse tore koostöö mitmete oma-ajast-eest tööandjatega (töökohamassaažid) ja ürituste korraldajatega (suve-, tervise- ja kliendipäevad, tervisenädalad jm üritused).

2009 a. kevadel kutsus meid koostööle Esmed Töötervishoid, kellega üheskoos tervisteadlikkuse vankrit hoole ja armastusega käima lükkame.

Koondame enda ümber erilisi inimesi, oma ala professionaale, kel on palju anda ja kes teevad seda südame ja hingega. Meie massööride meeskond, kes liigub töökohtadel ja üritustel, on samuti hoolega valitud. Nad kõik on pikaajalise praktikaga ja saanud klientidelt väga sooja tagasisidet.

Üheskoos tervena!

 

MeeskondTreksi Teraapiad OÜ asutajad

Aliis Sarapik, Mairo Alumaa

Uus tiimihuviline,
võta meiega ühendust!

aliis [ät] treks.ee
(+372) 555 28 363