Avalehele
   
 
 
 
 
 

Võimlemine sündmusel

Suve- või talvepäevadel, tervisepäevadel jm toredatel sündmustel pakub Treks erinevat sorti võimlemist. Üheskoos saame kindlasti leida ka uusi, põnevaid ideid ja neid teostada! Võimelda võime hommikul või õhtul, väikeste gruppidena või üheskoos, ringtreeninguna või muul moel. Treksiga võimlemine teeb rõõmsaks!

Hommikvõimlemine
Ergutav võimlemine, soovi korral võib lisada kavasse ka massaaži-nippe.

Ringtreening
– Kontoritöötaja tugevaks ja painduvaks
– Lõbusad jaamad
Ringtreening, mille erinevates jaamades teeb osaleja erinevaid harjutusi. Harjutusi võime soovi korral varieerida just Teile sobivalt – võime pöörata tähelepanu rohkem selga toestavatele lihastele, lülisamba liikuvusele või lihtsalt rõõmsatele kehalistele harjutustele, võime kasutada võimlemispalle, võimlemislinte – võimalusi jagub!

Idla võimlemine
Treksil on suur rõõm tutvustada Eestist pärit suurmehe ja võimlemiskorüfee Ernst Idla võimlemist (www.idlaselts.ee). Idla võimlemine on tuntud üle kogu maailma ning see võimlemismetoodika on liikuv, terviklik ja emotsionaalne. Kaasahaaravateks võimlemisvahenditeks on siin pallid, millega tehakse erinevaid harjutusi. Nii  areneb Sinu koordinatsioon lausa  "märkamatult".

Pilates võimlemine

Triki-Treks